Хендмейд знову набирає популярності у сучасного покупця

У наш час популярність Handmade важко недооцінювати. Ті популярні хобі наших бабусь і мам, які на деякий час були за лаштунками, зараз знову повернулися на п’єдестал.

Вироби, зроблені своїми руками зараз, як ніколи стали цінуватися. Можливо, це частково тому, що в наш час люди лінуються щось робити самі. Адже ринок послуг такий широкий, що деяким просто не хочеться витрачати свій час на творчість, коли практично все можна купити.

Але вироби, які в’язані, пошиті, вишиті своїми руками, на відміну від фабричних, мають своє тепло, з яким вони були створені. Вишивання хрестиком у разі не виняток.

Яке хобі вибрати

Багато хто хоче навчитися робити щось своїми руками, але не знає, що їм більше підійде.

Розкажемо про найпопулярніші хобі, пов’язані з рукоділлям:

  1. Вишивання — одним із найпростіших способів цього типу рукоділля є вишивання хрестиком. Якщо Ви новачок у цій справі, то краще придбати готові набори для вишивання хрестиком, щоб не мучитися з основою для вишивки. Вишивати хрестиком зовсім не складно. Все, що для цього знадобиться – це Ваше бажання та готовий набір для вишивки. Такий набір включає якісні муліне, підходящі для них голки для вишивання, готовий малюнок на канві для вишивки і детальну інструкцію, за якою навіть дуже далека від цього людина, зможе створити свій власний шедевр;
  2. В’язання — можливий варіант, особливо з урахуванням численних відеоуроків, розміщених у вільному доступі в мережі. Завдяки їм Ви можете навчитися в’язати гачком або спицями, навіть якщо ніколи цього не робили, але для вірного освоєння техніки Вам все-таки доведеться багато попрацювати;
  3. Шиття — з цим видом рукоділля дещо складніше у технічному плані. На відміну від вишивання та в’язання, для яких будуть потрібні мінімальні витрати на інструменти та нитки, у випадку, якщо Ви вирішите почати шити, потрібна буде гарна швейна машинка, а це більш затратно у фінансовому плані. Тому, якщо вирішите почати шити, то будьте твердо у цьому впевнені.

Найпростіший вид Handmade – це, звичайно, вишивка хрестиком. Таке хобі не потребує великих витрат, ніякого освоєння складної техніки, і за наявності готових наборів для вишивання подарує Вам радість від того, що Ви здатні створити своїми руками.

Здивуйте своїх близьких оригінальними новорічними подарунками, які вишили своїми руками з інтернет-магазином Берегиня!

Оставить комментарий