АІС пропонує обміняти вживаний автомобіль на авто KIA або Hyundai з пробігом з Кореї!

Информация размещена на правах рекламы:

У мережі АІС протягом одного дня можна вигідно продати свій старий уживаний автомобіль та поїхати додому на щойно пригнаному автомобілі з Кореї бренду KIA або HYUNDAI, який буде вигідно відрізнятися своєю якістю, стильним зовнішнім виглядом, комфортною експлуатацією та екологічністю.

АІС пропонує обміняти вживаний автомобіль на авто KIA або Hyundai з пробігом з Кореї!

Так, на обмін Клієнтам, у мережі АІС пропонуються:

  • авто з газовими двигунами LPi 5 покоління встановленими та налаштованими безпосередньо на заводі в Кореї — Kia К5 (Optima) та Hyundai Sonata;
  • економічні дизельні позашляховики Hyundai IX35/Tucson, Hyundai Santa FE, Kia Sportage.

Усі авто вже сертифіковані, розмитнені та доступні до покупки за одними з найкращих цін на українському авторинку. Пропоновані автомобілі обладнані: коробкою автомат, кондиціонером, системами ABS та ESP, подушками безпеки, підсилювачем керма, центральним замком, бортовим комп’ютером, підігрівом сидінь, склопідйомниками, електропакетом, моніторами та камерами заднього виду.

АІС пропонує обміняти вживаний автомобіль на авто KIA або Hyundai з пробігом з Кореї!

Основні переваги автовикупу та обміну автомобіля в АІС:

  • безкоштовна та справедлива оцінка ринкової вартості авто;
  • виплата 100% вартості за викуплений автомобіль одразу на місці;
  • продати, купити чи обміняти авто з пробігом можна протягом одного дня;
  • оформлення всіх документів та оперативне усунення всіх непередбачених проблем;
  • клієнт не ризикує бути ошуканим непорядним покупцем або перекупником з авторинку.

Придбати автомобіль можна взагалі без будь-яких початкових грошових вкладень, якщо об’єднати послуги трейд-ін та автокредит! Сума викупу за Вашу машину автоматично зарахується як перший внесок за покупку будь-якого автомобіля бренду KIA або HYUNDAI з пробігом з Кореї!

АІС пропонує обміняти вживаний автомобіль на авто KIA або Hyundai з пробігом з Кореї!

Нагадаємо, що зараз у мережі АІС діють вигідні кредитні пропозиції на купівлю авто брендів KIA або HYUNDAI:

  • Мережа АІС пропонує купити авто Hyundai з пробігом з Кореї в кредит від 57 грн на день! *
  • Купити авто KIA з пробігом з Кореї можна в кредит від 66 грн на день! *

Авто можна придбати в кредит без довідки про доходи, діють вигідні відсоткові ставки, фіксовані в гривні* – умови кредитування одні з найвигідніших на ринку. Клієнт може обирати між численними кредитними пропозиціями, до 90% кредитних заявок покупців задовольняються банками. Детальні умови кредитування можна дізнатися на сайтах банків-партнерів. У торгових центрах АІС можна отримати розрахунки щодо платежів та подати заявки на отримання кредиту. Купити авто з пробігом можна також і в лізинг. * Покупці юридичних осіб отримують повне відшкодування ПДВ.

Також, варто зазначити, що при покупці авто з пробігом з Кореї в мережі АІС кожен клієнт отримує безкоштовний страховий сертифікат від поломок на 100 календарних днів, сума відповідальності — 85 000 гривень. Так, Клієнт може бути впевненим в авто, що купується не менше ніж у новому, а у разі раптової несправності страхова компанія компенсує вартість ремонтних робіт.**

Більше інформації про послуги та автомобілі з пробігом на сайті.

Додаткову інформацію можна отримати на інформаційній лінії AIS AutoTrade 00-800-50-79-50 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів українських операторів зв’язку).

* Послуги кредитування та лізингу здійснюються компаніями партнерами, які мають відповідні ліцензії НБУ та Держфінпослуг. Більш детальну інформацію про партнерів та умови програм кредитування та лізингу уточнюйте у продавця.

** Страхові послуги надає страхова компанія СК «УСО». Не більше 15 000 км пробігу. Інформація про компанію

Источник: news.infocar.ua

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *